КООРДИНАЦІЇ ДІЙ ДЕМОКРАТИЧНИХ СИЛ НЕМАЄ АЛЬТЕРНАТИВИ ПРЕС-РЕЛІЗ

18 вересня 2003 року у Спілці письменників України відбулось чергове засідання Української Координаційної Ради (координаційного органу ДО “УНР”). На засіданні розглядались організаційні питання діяльності об’єднання, а також політична ситуація в державі.
У засіданні взяли участь керівники партій та громадських організацій національно-демократичного спрямування: Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина”, Української партії “Єдність”, Української Національної Консервативної партії, Партії захисників Вітчизни, Народного Руху України; Організації Українських Націоналістів, Спілки офіцерів України, Всеукраїнського об’єднання ветеранів, Київської Ради об’єднань громадян, Міжрегіональної Академії управління персоналом, Києво-Могилянської Академії, а також визначні представники української національної еліти (Віктор Шишкін, Дмитро Степовик, Анатолій Погрібний, та інші).

18 вересня 2003 року у Спілці письменників України відбулось чергове засідання Української Координаційної Ради (координаційного органу ДО “УНР”). На засіданні розглядались організаційні питання діяльності об’єднання, а також політична ситуація в державі.
У засіданні взяли участь керівники партій та громадських організацій національно-демократичного спрямування: Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина”, Української партії “Єдність”, Української Національної Консервативної партії, Партії захисників Вітчизни, Народного Руху України; Організації Українських Націоналістів, Спілки офіцерів України, Всеукраїнського об’єднання ветеранів, Київської Ради об’єднань громадян, Міжрегіональної Академії управління персоналом, Києво-Могилянської Академії, а також визначні представники української національної еліти (Віктор Шишкін, Дмитро Степовик, Анатолій Погрібний, та інші)

Головуючий на засіданні (Юрій Пальчуковський) та виступаючі (зокрема, Анатолій Кармазін, Олег Соскін, Віктор Шишкін, політолог Олег Лосів) наголосили на необхідності залучення до спільної діяльності у складі Української Координаційної Ради перших осіб тих демократичних партій, які ще 15 вересня минулого року на Форумі демократичних сил своїми підписами задекларували необхідність створення постійно діючої Координаційної Ради політичних партій та громадських організацій. З цього питання прийняте від-повідне Звернення до політичних та громадських лідерів.
Щодо політичної ситуації в Україні, яка є загрозливою для державності, прийняті відповідні Заяви, в яких дана належна оцінка діям влади з питань створення ЄЕП, приватизації стратегічних об’єктів, чергової спроби змінити Конституцію в частині обрання президента України не народом, а парламетом; відносно намагання незаконно усунути від влади всенародно обраного мера Києва Олександра Омельченка, а також – збудувати в столиці, в районі Бабиного Яру, розважальний центр.
На засіданні також прийняті рішення, спрямовані на забезпечення широкого інформування громадськості про діяльність ДО “УНР”.

Головуючий на засіданні: Юрій Пальчуковський

Be the first to comment

Leave a Reply