Чи здатен український народ контролювати владу в Україні?

Юрй Пальчуковський: Чи ще довго ми будемо терпіти знущання, приниження та ігнорування волі народу?

Що за напасть сходить на людей, які попадають у владу, причому з будь-яких партій, і також з національно-демократичного табору. Чому зволікають нинішні можновладці у проведенні реформ, у проведенні кардинальних змін, у звільненні з державних посад злодіїв, зрадників, ворогів України? Чому “великі борці за чесність та справедливість” за режиму Януковича зараз демонструють мляву, невиразну, боягузливу позицію щодо люстрації та наведення порядку в політичній, економічній та соціальній сферах життя суспільства?

    
Юрій Пальчуковський: Чи ще довго ми будемо терпіти знущання, приниження та ігнорування волі народу?

Що за напасть сходить на людей, які попадають у владу, причому з будь-яких партій, і також з національно-демократичного табору. Чому зволікають нинішні можновладці у проведенні реформ, у проведенні кардинальних змін, у звільненні з державних посад злодіїв, зрадників, ворогів України? Чому “великі борці за чесність та справедливість” за режиму Януковича зараз демонструють мляву, невиразну, боягузливу позицію щодо люстрації та наведення порядку в політичній, економічній та соціальній сферах життя суспільства? Незрозумілі і підходи до законів про люстрацію, про зняття недоторканності і взагалі всіх привілеїв.
Чому у Верховній Раді знову махає руками Чечетов, який повинен сидіти не в парламенті, а в тюрмі? Чому внесено аж понад 300 поправок до закону про виборчі комісії, що унеможливлює його прийняття і загрожує зривом виборів? І т. д. і т. п.
Сьогодні українці задають (поки що задають!) запитання до влади. Але їх терпець скоро увірветься, і саме цього чекає насамперед найбільший ворог України – Росія. Складається враження, що нинішні люди у владі роблять це навмисно, і цим самим знищують Україну. Сьогоднішня ситуація в Україні і не прозора та не рішуча діяльність влади робить народ хворим. Люди отримують нервові зриви, психічні і психологічні розлади. У патріотів, які вболівають за Україну, стаються серцеві напади та нервові захворювання. Довго так тривати не може! Народний гнів може вийти з під контролю!
Владі потрібно негайно запропонувати народові шлях реформ по зміні системи влади, при якій народ буде не об’єктом, а суб’єктом влади. Народ повинен не лише обирати владу, а й, найголовніше – контролювати її.
Пропозиції по зміні системи влади в Україні є, але влада вперто їх не помічає або просто ігнорує. Нехтування волею народу призведе до краху нинішньої влади.

Голова «Української Національної Ради»    Юрій Пальчуковський

 

Інф.: volianarodu.org.ua

Be the first to comment

Leave a Reply