Голова УНРади Юрій Пальчуковський привітав українців з новорічними святами

Дорогі українці, з Новим 2019-м роком та Різдвом Христовим!

Рік, що минає, був черговим роком суворих випробувань, які показали високий героїзм українських воїнів, велич духу нескореної Української нації. Українці у наш час, які і в минулі часи, готові “душу й тіло покласти за нашу свободу”. В українців немає вищої цінності, ніж своя держава Україна, за яку вони будуть боротися до останнього подиху.

2019-й – ювілейний рік для нашої Соборності. 22 січня минає 100 років від епохальної дати – проголошення Акту Злуки українських земель в єдину державу. Прийняття Акту Соборності стало можливим після проголошення роком раніше, 22 січня 1918-го, IV-го Універсалу Центральної Ради, з якого почався відлік незалежності Української Держави. Тому Українська Національна Рада постійно виступає за те, щоб 22 січня було проголошено на державному рівні як День Незалежності і Соборності України.

Соборність – високий символ єднання українців. В кінці 2018 року сталася історична подія – на Обєднавчому соборі у Києві створена єдина помісна Православна Церква України. Великий Олесь Гончар заповідав берегти «собори наших душ». Памятаймо, що визначальний чинник згуртування українства – консолідація його провідної верстви – громадсько-політичного активу України. Має діяти принцип – одна держава, одна нація, одне національне ядро. Тоді ми разом переможемо. Мир може настати лише після нашої перемоги над ворогом.

Бажаю Вам міцного здоровя, гармонії і достатку в родинах, сили і процвітання нашій рідній Україні! Перемоги усім нам! 

Слава Україні!

Голова Української Національної Ради   Юрій Пальчуковський

Be the first to comment

Leave a Reply