Привітання Голови УНР з Днем незалежності України

24 серпня – одне з найголовніших свят нашої країни
Цей день є результатом тисячолітньої боротьби українського народу за право мати свою державу.
З нагоди великого національного свята державності – Дня незалежності України – прийміть найсердечніші вітання і побажання! Українська нація святкує уже 23 річницю, відколи здійснилася споконвічна мрія наших предків – “панувати у свої сторонці”: бути господарями на своїй найпрекраснішій, найчарівнішій, найбагатшій українській землі.

24 серпня – одне з найголовніших свят нашої країни
Цей день є результатом тисячолітньої боротьби українського народу за право мати свою державу.
З нагоди великого національного свята державності – Дня незалежності України – прийміть найсердечніші вітання і побажання! Українська нація святкує уже 23 річницю, відколи здійснилася споконвічна мрія наших предків – “панувати у свої сторонці”: бути господарями на своїй найпрекраснішій, найчарівнішій, найбагатшій українській землі.Ще з часів Київської Русі українці прагнули жити вільно, сповідувати свої традиції та звичаї, не зазнаючи при цьому поневірянь та утисків. Історичні умови складалися так, що на наших землях постійно панували інші сусідні народи. Наші співвітчизники віками боролися за свою свободу і лише нинішнє покоління – наші сучасники у 1991 році переможно вибороли її. Безумовно, ця визначна дата навічно увійшла в історію нашої древньої держави (саме древньої, а не молодої, як часто її називають). 24 серпня відновило завоювання Української Народної Республіки, яка з проголошенням 22 січня 1918 року IV-го Універсалу вперше в новітній історії стала незалежною.

Дата 24 серпня започаткувала нову епоху в житті українського народу, законодавчо закріпила його вікові, демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення.

У рік 200-річчя Тараса Шевченка і через 100 років після більшовицької окупації українцям знову доводиться захищати Батьківщину від зовнішньої агресії.
Герої України, найкращі представники нації ціною власного життя, як і їх славні предки, відстоюють волю, суверенітет і незалежність України. Проти російської агресії борються представники усіх національностей України.
Ми обов'язково переможемо. Бо за нами правда, яка дає силу. Весь світ на нашому боці.

У час випробувань згуртувалася Українська нація. Останні соціологічні дослідження свідчать, що незалежність України підтримують 90% українців. Сьогодні в донецькому Артемівську і в Одесі громадяни розгорнули найбільші жовто-блакитні прапори.
Коли ми всі разом проникнемося гордістю за Україну, проникнемося прагненням до єдності, порозуміння та згуртованості, успіх прийде неодмінно!

Від щирого серця й від усієї душі зичу патріотам України, землякам, рідним, друзям та колегам здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх справах. Нехай мрія про краще майбутнє окрилює усіх вас на нові звершення, на нові добрі починання в ім’я Соборної незалежної національної демократичної процвітаючої України.

Зі святом Вас!

Слава Україні!

Голова Демократичного об’єднання
“Українська Національна Рада”               Юрій Пальчуковський

Be the first to comment

Leave a Reply