“Свобода” стає гарантом дотримання Конституції в парламенті, – Юрій Пальчуковський

Юрій ПАЛЬЧУКОВСЬКИЙ, Голова ДО “УНР”, для порталу Воля народу
Для Партії регіонів та комуністів нова Верховна Рада стає дедалі проблемнішою, ніж їм здавалося спочатку. Вони вважають, що можуть переламати порив нових патріотичних депутатів у Раді методом зволікання та флегматичним способом ведення засідання головуючим. Вони вважають, що можна приспати пильність українців у Верховній Раді. Але не так сталося, як гадалося.

Для Партії регіонів та комуністів нова Верховна Рада стає дедалі проблемнішою, ніж їм здавалося спочатку. Вони вважають, що можуть переламати порив нових патріотичних депутатів у Раді методом зволікання та флегматичним способом ведення засідання головуючим. Вони вважають, що можна приспати пильність українців у Верховній Раді. Але не так сталося, як гадалося.Партія регіонів вирішила через своїх представників, нацменшин, закинути пробний камінець у порушення регламенту ВРУ та законів України. Сьогодні від Партії регіонів на трибуну вийшов народний депутат Сергій Тігіпко і почав м’яко проштовхувати методику порушення регламенту Верховної Ради і мовного законодавства України. Він намагався натиснути на почуття поваги до депутатів, які не бажають говорити українською і відверто зневажають державну мову.
Тігіпко закликав до толерантності, закликав змиритися з тим, що Партія регіонів та комуністи будуть порушувати Конституцію та закони України.
У своєму виступі представник опозиції, лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок у категоричній формі відреагував на таку ганьбу. Він знову наголосив, що опозиція за жодних обставин не допустить порушення Конституції і законів України в сесійній залі. Зокрема, О. Тягнибок сказав, що в кулуарах Верховної Ради та в інших місцях народні депутати можуть спілкуватися іншими мовами, і в тому числі, російською. Але в сесійній залі цього не повинно бути.

Юрій Пальчуковський,  Інф.: volianarodu.org.ua

Be the first to comment

Leave a Reply