Усім, хто посягає на Конституцію України, необхідно дати по руках

Руки геть від Конституції!

Чим довше в Україні при владі керівники колишньої опозиції, тим важче збагнути їх загадкову сутність, світоглядність і взагалі – філософію її буття. Тим більше, що Майдан чітко сформулював вимоги до нинішньої влади і поставив їй завдання:
–  Ліквідувати банду Януковича на всій території України. Це означає – звільнити всіх чиновників, які працювали на режим Януковича та грабували Україну.
– Провести в короткі терміни люстрацію всіх чиновників, співробітників правоохоронних органів, СБУ, прокуратури, суддів.

Руки геть від Конституції!

Чим довше в Україні при владі керівники колишньої опозиції, тим важче збагнути їх загадкову сутність, світоглядність і взагалі – філософію її буття. Тим більше, що Майдан чітко сформулював вимоги до нинішньої влади і поставив їй завдання:
–    Ліквідувати банду Януковича на всій території України. Це означає – звільнити всіх чиновників, які працювали на режим Януковича та грабували Україну.

–   Провести в короткі терміни люстрацію всіх чиновників, співробітників правоохоронних органів, СБУ, прокуратури, суддів.
–   Притягнути до відповідальності усіх винних у злочинах проти України та її громадян, а також у вбивствах невинних людей.
–   Сформувати нову владу з патріотів України і забезпечити швидку переорієнтацію внутрішньої і зовнішньої політики на інтеграцію в Європейську спільноту.
–    Провести вибори Президента України та місцеві вибори.
–    Заборонити діяльність антиукраїнських партій,і особливо ПР і КПУ.

Під ці завдання і вимоги Майдану обрали нове керівництво Верховної Ради, створили коаліцію з понад 250 депутатів, сформували уряд на чолі з Арсенієм Яценюком. Ніхто нікого у цю владу насильно не тягнув.
І що маємо в підсумку? Не чітку, не прозору діяльність Кабміну. Прийняття вкрай необхідних рішень з великим запізненням. Вакханалію у прийнятті кадрових питань… А найголовніше: пан Яценюк узявся за вирішення питання про зміну Конституції, ніби це на сьогодні найнеобхідніше і найважливіше питання. Чому воно його так зненацька замуляло?!
Не виконання нині діючої Конституції, що є для влади обов’язковим, а негайні зміни! І навіщо, в якому плані? Пану Яценюку і не тільки йому, а й багато кому іншому, хто сьогодні при владному “кориті”, та й кандидатам у президенти аж надто заважає 5-та стаття Конституції України, де наголошується, що "носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування.
Право визначати і змінювати конституційний лад в Україні належить виключно народові і не може бути узурповане державою, її органами або посадовими особами.
Ніхто не може узурпувати державну владу".

Також заважає стаття 10: "Державною мовою в Україні є українська мова. Держава забезпечує всебічний розвиток і функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя на всій території України".

А також ст. 8: "В Україні визнається і діє принцип верховенства права.
Конституція України має найвищу юридичну силу. Закони та інші нормативно-правові акти приймаються на основі Конституції України і повинні відповідати їй.
Норми Конституції України є нормами прямої дії. Звернення до суду для захисту конституційних прав і свобод людини і громадянина безпосередньо на підставі Конституції України гарантується"

і ст.13: "Земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, природні ресурси її континентального шельфу, виключної (морської) економічної зони є об'єктами права власності Українського народу. Від імені Українського народу права власника здійснюють органи державної влади та органи місцевого самоврядування в межах, визначених цією Конституцією.
Кожний громадянин має право користуватися природними об'єктами права власності народу відповідно до закону" та інші статті.

 

Такі дії влади викликають недовіру до неї і провокують людей на прояв незадоволення та злобу.
             
Усім, хто посягає на Конституцію України, необхідно дати по руках, а то й посадити до в’язниці, щоб не кортіло більше нікому порушувати основу основ Української держави.
Слава Україні!

Юрій Пальчуковський, Голова УНР

Be the first to comment

Leave a Reply