Визнати себе за національністю – не проблема. Проблема – мати інтелект гідного представника нації, в якій ти живеш

Прем’єр-міністр Микола Азаров вже давно продемонстрував свою любов до України та української мови. Ось, і в черговий раз в інтерв’ю на російському телебаченні в програмі Володимира Познера пан Азаров, заявив, що в Україні проживає 20 млн. росіян. Наводимо пряму мову: «В Украине проживает более 20 млн. русских. Как они себя чувствует? Наверно, так же, как и я. Я русский человек, 28 лет живу в Украине. Конечно, я уже себя чувствую украинцем, то есть, гражданином Украины», — сказал Азаров.[Зеркало недели]. Інформаційно-аналітичний портал OSP-UA.INFO дізнався думку Голови Демократичного об’єднання «Українська Національна Рада» Юрія Пальчуковського щодо позиціонування Миколи Азарова.

 

Юрій Пальчуковський,

Голова Демократичного об’єднання «Українська Національна Рада»

 

Сьогодні визнати себе за національністю – не проблема. Проблема – мати інтелект гідного представника нації, в якій ти живеш. Пан Азаров далеко не пішов, його «совковий» менталітет був сформований на пострадянському просторі. Миколі Азарову притаманна філософія та ідеологія Суслова: «общность советский народ».

На мою думку, сьогодні тільки національно свідомі патріоти своєї країни можуть збудувати цивілізоване суспільство. Все, що існує за межами нації, ідеології, формування світогляду, який формує людину як особистість, не спрацьовує на побудову цивілізованого суспільства. Інтернаціоналізм не приніс нічого позитивного жодній країні. Я розумію, якби пан Азаров сказав, що він українець і підтримує українську культуру, мову, ідентичність, традиції, то він був би державною людиною. Але він до цього не доріс. Саме це пояснює його тісні взаємовідносини з російськими ортодоксами-українофобами: Ківаловим, Чечетовим, Колесніковим, Затуліним, Корніловим та іншими. Микола Азаров, на мою думку, навіть, не є руським. Микола Азаров не зумів вивчити українську мову, проживши 28 років в Україні, то це ще раз показує, що він має проблеми з інтелектом. І звідки взяв Азаров, що 20 мільйонів руських в Україні? Якщо люди володіють російською мовою, то це не означає, що вони за національністю руські. Це російськомовні УКРАЇНЦІ. Кожен українець володіє російською мовою, на відміну від росіян.

Такі вислови Миколи Азарова демонструють його рівень державного діяча і не дають йому права обіймати такі високі державні посади. Стає зрозумілим, звідки у нього таке зневажливе ставлення до України. Створюючи свого часу Партію регіонів, Азаров не вбачав (і досі не вбачає) в Україні незалежну державу. Ганьба йому!

 

Be the first to comment

Leave a Reply