Конституцыйний переворот не пройде!

ДЕМОКРАТИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ “УКРАЇНСЬКА НАЦІОНАЛЬНА РАДА”

ЗВЕРНЕННЯ
Української Координаційної Ради
до політичних партій, громадських організацій,
до української інтелігенції

м. Київ 24.12.2003

ДЕМОКРАТИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ “УКРАЇНСЬКА НАЦІОНАЛЬНА РАДА”

ЗВЕРНЕННЯ
Української Координаційної Ради
до політичних партій, громадських організацій,
до української інтелігенції

м. Київ 24.12.2003

Останні події в Україні пов'язані із намаганням влади будь-якою ціною зміни-ти Конституцію України. Ці зміни, насамперед, спрямовані на позбавлення наро-ду права брати участь у виборах Президента України. За це вже проголосувала штучно створена „більшість” депутатів Верховної Ради України, яка, не отримав-ши народної підтримки на парламентських виборах, не має жодного права вира-жати інтереси українського суспільства. Як відомо, переважна більшість українців (понад 80%) висловилась за прямі всенародні вибори глави держави, а більше 60% громадян України – взагалі проти змін Основного закону України. Потрібна зміна не Конституції, а правлячої верхівки, яка систематично і грубо її порушує.

Таким чином, провладні сили в парламенті вчинили конституційний заколот, цинічно проігнорувавши думку українського народу, який за Конституцією є єди-ним джерелом влади.

Українська Координаційна Рада свого часу застерігала про небезпеку консти-туційного перевороту під виглядом „політичної реформи” і попереджала лідерів демократичних сил про неможливість компромісів із владою, яка себе дискреди-тувала і вичерпала.

Закликаємо політичні партії, громадські організації, українську інтелігенцію стати на захист Конституції України, не допустити згортання демократії, остаточ-ної втрати авторитету України на міжнародній арені. Необхідно тісно, системно і на постійній основі, скоординувати дії у боротьбі за долю України!

Слава Україні!

Українська Координаційна Рада

Головуючий: Юрій Пальчуковський
 

Be the first to comment

Leave a Reply