На переговорах з Путіним Байден виявився слабкішим, ніж від нього очікували, – Голова Української Національної Ради

Президент США Джо Байден на переговорах з Путнім у Женеві продемонстрував неготовність  протидіяти глобальним викликам, які створює Росія, вважає Голова Української Національної Ради Юрій Пальчуковський.
Президент США Джо Байден не спромігся поставити Путіну умови щодо виконання Російською Федерацією зобв’язань за міжнародним правом.
Про це Голова Української Національної Ради сказав у коментарі для порталу “Воля народу”.


Байден не зумів підняти питання фундаментальної стратегії забезпечення безпеки у світі.
На порядок денний не було винесено питання загрози роздмухування у світі нової світової війни.
Натомість сторони обговорювали другорядні питання (на кшталт кібербезпеки), які повинні вирішуватися на іншому рівні.

Навіть у питанні освоєння Арктики Байдену не вдалося поставити Путіна на місце.
Не можна вести розмови з бандитом і вбивцею інтелігентно. Не можна «танцювати» з опонентом балет, якщо той нав’язує бокс.
Та й не варто навіть порівнювати лідера найрозвинутішої і найсильнішої держави світу – США та знівельованого політичного діяча Путіна.

Тому прикро, що лідеру такого рівня не вистачило волі зупинити нахабство очільника Росії. Це обов’язок Байдена. Натомість він ненавмисно підняв політичну вагу президента Росії. Путін відчув, що може продовжувати так цинічно і зухвало діяти й надалі.

Отже, США, як і Європа зайняли небезпечну угодовську позицію щодо Росії. Це дає змогу Путіну вести себе так, як йому заманеться.

Ситуація показала, що Байден зробив неправильний крок, запропонувавши Путіну зустрітися.
Президент України Зеленський має зробити висновки з підсумків зустрічі президентів США та РФ і зайняти та відстоювати конкретну і жорстку українську позицію щодо «північного сусіда».

Інф. ВН

Be the first to comment

Leave a Reply