ЗАЯВА

30.11.2004

Демократичне об'єднання "Українська Національна Рада" заявляє про необхідність притягнення В. Януковича, окремих народних депутатів і глав обласних адміністрацій до кримінальної відповідальності за державну зраду, яка проявилась у цинічній фальсифікації народного волевиявлення на виборах президента України та в здійсненні антиконституційних сепаратистських дій.

Вказані протиправні дії є достатніми доказами для зняття В. Януковича не тільки з посади прем'єр-міністра, а й кандидата на пост президента України.

Враховуючи вищенаведене, ДО "УНР" закликає Верховний суд України та інші правоохоронні органи позбавити В. Януковича бути кандидатом на пост президента України і притягнути його до відповідальності у суворій відповідності до закону.

Наполягаємо на негайній відставці діючого президента та Кабінету міністрів України за брутальне порушення Конституції та законів України.

Перемога народу відкриє шлях до реалізації демократії та верховенства права, що відповідає фундаментальним засадам Конституції України.

Голова Демократичного об'єднання "УНР"
Юрій Пальчуковський

Be the first to comment

Leave a Reply